Çuvallı, çuvalsız moloz atımı

Çuvallı Moloz Alımı
Çuvallı, çuvalsız moloz atımı
İstanbul'un tüm ilçelerinde tadilat alanlarındaki molozlar çuvallanarak alınır ve atımı yapılır. İstendiği taktirde çuvallanarak alınan molozlar istenilen adrese nakil edilir.

Moloz alımı demek sadece o kirliğin ortadan kaldırılması demek değildir, önce güvenli bir şekilde molozlarınız çuvallanır, sonrasında çuvallanan molozlar bölgeden alınarak gelen araçlarımızla moloz atım alanlarına gönderilir. Çuvallı molozlar, yapılan bölge ne amaç için kullanılacak ise temiz bir şekilde müşteriye teslim edilir.

Alo moloz hattı olarak çağrı merkezimizden moloz atımı ile alakalı olarak araç ve personel talebinde bulunabilirsiniz.Tüm istanbul ve çevresine bu konuda hizmet verilmektedir.Hem ekonomik hemde kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız bu işin profesyoneli olan çalışanlarımızı profesyonel kadromuzu tercih etmelisiniz.

İstanbul moloz alım merkezi olarak ilkemiz ve çalışma şeklimiz tamamı ile müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Çuvallı ve çuvalsız tüm moloz atımları için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Alo moloz hattı olarak İstanbul Avrupa yakasında yıllardır hizmet veren firmamız ile uygun fiyata işlerinizi yaptırabilirsiniz.
PAYLAŞ: