Maltepe Moloz Hattı

Maltepe bölgesinde inşaat, tadilat ve dekarasyon sonrası meydana gelen çöpler ya da molozların atımı için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Büyük veya küçük moloz taşıma araçları ya da personel talebinde bulunabilirsiniz.

Maltepe alo moloz hattı olarak bulunduğunuz bölgeye en yakın moloz atım ekiplerimizi yönlendiriyor ve düşük maliyetle kaliteli hizmet sunuyoruz. Maltepe'de hizmet veren moloz atım ekiplerimiz katlardan veya kapı önünden çuvallanmış ya da çuvallanmamış her türlü moloz atımı işini en uygun fiyatlarla sağlamaktadır.


Moloz atımı işlerinde her türlü moloz ve çöp atımı yapmaktayız. Alçıpan, fayans, şap, duvar, çatı pisliği, tezgah kırımı, taş fırın sökümü ve benzeri işlemlerde ortaya çıkan her türlü molozun atımı yapılmaktadır. Ayrıca her türlü kırım yıkım, dekarasyon işlerinizi de tecrübeli ekimiz tarafından düşük maliyet ve yüksek kalite ile yapmaktayız. Bize site içerinde bulunan iletişim alanlarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Maltepe Moloz Hattı

Maltepe moloz hattı olarak, aşağıda bulunan semt ve mahallelerden her türlü moloz alımı ve kırım yıkım işlerinizi gerçekleştirmekteyiz.
Maltepe Altıntepe Mahallesi Moloz Hattı
Maltepe Altayçeşme Moloz Hattı
Maltepe Aydınevler Mahallesi Moloz Hattı
Maltepe Bağlarbaşı Mahallesi Moloz Hattı
Maltepe Başıbüyük Moloz Hattı
Maltepe Büyükbakkal Moloz Hattı
Maltepe Cevizli Mahallesi Moloz Hattı
Maltepe Çınar Mahallesi Moloz Hattı
Maltepe Fındıklı Mahallesi Moloz Hattı
Maltepe Gülensu Mahallesi Moloz Hattı
Maltepe İdealtepe Moloz Hattı
Maltepe Küçükyalı Moloz Hattı
Maltepe Zümrütevler Moloz Hattı
Maltepe Yalı Moloz Hattı
Maltepe Küçükyalı Moloz Hattı
PAYLAŞ: