Baykarainsaathafriyat.com

Baykarainsaathafriyat.com
Baykarainsaathafriyat.com, inşaat sektöründe her türlü işleriniz için her türlü ustaları ve her türlü taşeron firmaları sizin için bir araya toplayan bir platformdur. Bizler İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin her köşesine hizmet veren bir firmayız. Her türlü inşaat, hafriyat, altyapı ve benzeri gibi işleriniz için gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz sizin için 7/24 hizmet vermeye hazırdır. Müşteri hizmetleri iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak, inşaat işleriniz ile ilgili piyasa fiyatları konusunda da bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca inşaat malzemeleri hakkında fiyat ve ürün kaliteleri hakkında da bizlere ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Ayrıca Baykarainsaathafriyat.com olarak bizler, taşeron firmalara da iş bulma imkanı sağlamaktayız. İş makinalarına sahip ya da inşaat işleri yapan taşeron firmalar belli şartlar altında bizlerden yararlanabilirler. Sözleşmeler dahilinde belirlenen komisyon oranlarıyla anlaşma sağlandığı taktirde, anlaşma yapılan taşeron firmalarının iş bölgelerine ve iş başlıklarına göre müşteri hizmetlerine gelen işler yönlendirilir. 

Baykarainsaathafriyat.com, Baykara İnşaat&Hafriyat şirketini temsil eden bir websitesidir. Baykarainsaathafriyat.com, İstanbul'un öncü firmalarından olan Delta İzsiz Holding, Eren İnşaat, Birlik Dekorasyon gibi firmaların referanslarıyla birlikte her türlü güvence ve teminatı sizlere sağlamaktadır.

İnşaat Müh.
Ümit BAYKARA
umit@baykarainsaathafriyat.com
0541 833 65 12
PAYLAŞ: