Esenyurt Bina Yıkım İşi, Bina Yıkım Firması

Esenyurt Bina Yıkım İşi
Esenyurt Bina Yıkım İşi
İstanbul Avrupa yakasında yer alan güzide ilçelerden biri olan Esenyurt ilçesinde bina yıkım işlerinizi itina ile yapıyor ve taahhüt ettiğimiz sürede moloz ve hafriyatını alarak zemin seviyesinde ya da temele hazır hale getirerek sizlere teslim ediyoruz.

Kentsel dönüşüm ya da revizyon çalışmalarınız için yıkımını planladığınız yapılar uzman ekiplerimiz tarafından gerekli incelemeler sağlandıktan sonra yıkıma hazır hale getirilir. Ardından bina yıkımı için gerekli izinler ve güvenlik önlemleri alınarak yıkım işi başlatılmakta. Yıkım esnasında sulama çalışmaları yapılır ve çevreye verilen fiziki zararlar minimum seviyeye indirilir.

Baykara İnşaat olarak 2003'ten bu yana zengin referans listemizle sizlerin güvenini kazanmak isteyen öncü yıkım firmalarından biri olmanın gururu içerisindeyiz. Ücretsiz keşif ve uygun fiyat avantajlarından sizler de yararlanarak bina yıkım işleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenyurt bölgesinde bina yıkımı yaptığımız mahalleler:

Akçaburgaz, Akevler, Akşemseddin, Ardıçlı, Aşık Veysel, Atatürk, Bağlarçeşme, Balıkyolu, Barbaros Hayrettin Paşa, Battalgazi, Cumhuriyet, Çınar, Esenkent, Fatih, Gökevler, Güzelyurt, Hürriyet, İncirtepe, İnönü, İstiklal, Koza, Mehmet Akif Ersoy, Mehterçeşme, Mevlana, Namık Kemal, Necip Fazıl Kısakürek, Orhan Gazi, Osmangazi, Örnek, Pınar, Piri Reis, Saadetdere, Selahaddin Eyyubi, Sultaniye, Süleymaniye, Şehitler, Talatpaşa, Turgut Özal, Üçevler, Yenikent, Yeşilkent, Yunus, Zafer Mahalleri.
PAYLAŞ: