Kurumsal

2003 yılında kurulup zemin ve arazi hazırlama, alanın temizlenmesi ile kazı ve hafriyat işleri (tarımsal arazinin hazırlanması, dinamitleme ve kayaların kaldırılması, inşaat, tarım vb alanların drenajı, hafriyat, kazı, dolgu, vb işler) (Madencilik için yapılan işler hariç) işleri yapmaktadır.

Ağırlıklı olarak İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren şirketimiz tüm inşaat, hafriyat, kazı, altyapı, çevre düzenleme, dekorasyon, moloz alımı, bina yıkımı ve benzeri tadilat işlerinizi itina ile yapmaktadır. İşlerimizde iş güvenliğinden ödün vermeyen bizler, çalışma sahasında gereken tüm koşulları yerine getirerek, kalite ve güvenin adresi olmaya devam etmekteyiz.

Misyonumuz
Taahhüt ettiğimiz zamanda taahhüt ettiğimiz kaliteden ödün vermeden İstanbul'un tüm ilçelerinde, dört bir yanına dağılmış müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz
Aile büyüklerimizin el birliğiyle öncülük ettiği şirketimizi, zaman içerisinde ileri teknolojiyi daha sıkı kullanarak, İstanbul sınırları dışına taşıyıp ülkemizin dört bir yanına kaliteli hizmet vermesini sağlamaktır.