Hizmetler

Moloz Hattı
İnternet sitemiz aracılığıyla tanıtımlarını yaptığımız 'alo moloz hattı' servisimiz ile İstanbul'un tüm ilçelerinde; çuvallı çuvalsız, katlardan ya da kapı önünden moloz alımı, moloz atımı yapmaktayız. Tadilat sonrası biriken alçı, boya, beton ve benzeri malzemelerin atıklarını almaktayız. Talep doğrultusunda moloz alımı için personel veya iş makineleri tarafımızca tedarik edilir. Tedarik edilen personel ve iş makineleri için ekstra ücret talep edilir.

Temel Kazımı, Hafriyat Alımı
Temel kazı işleriniz için makine parkurumuzda yer alan ekskavatörler ile istenilen yüz ölçümünde temel kazı işleriniz yapılır. Temel kazımı ardından biriken hafriyat, makine parkurumuzda yer alan iş makineleri ve anlaşmalı olduğumuz hafriyat firmaları yardımıyla alınır.

Bina Yıkım İşleri (yıkımcı)
Normal ve mini ekskavatörlerle gerekli önlemler ve tedbirler yerine getirilerek bina yıkımları gerçekleşir. Yıkım işlerinizde güvenlik önlemleri alınır, sulama çalışmaları yıkım esnasında yapılır ve yıkım sonrası moloz alınır.

Tadilat İşleri
Ev ve iş yerleriniz için gereken tüm tadilat çalışmaları tarafımızca yapılır. Tadilat işleri; duvar yıkımı, beton yıkımı, beton delme, zemin için fayans, şap, kalebodur sökümü yapılır. Ayrıca tadilat işleriniz için gerekli tüm kalemler tecrübeli ekibimiz tarafından yapılır. Bu işler duvar örme, şap atma, fayans kalebodur döşeme, boya, alçı, mantolama, sıva, alçıpan, ısı yalıtım vb

Dış Cephe Mantolama
Metrajı fark etmeksizin ev ve iş yerlerinizin dış cephe mantolama işleri, uygun fiyat avantajlarıyla, taksit imkanı sunularak, yılların tecrübesine sahip ustalarımız tarafından yapılır.

Çatı Yapımı, Tamiri ve Yıkımı
Çatılarda ki su sızıntıları, doğal nedenlerde oluşan hasarlar tarafımızca onarılır. Ahşap ve ya çelik çatı yapımları için gereken tüm nalburiye malzemeleri tarafımızca temin edilir. Hasar görmüş ya da yenilenmesi istenilen çatıların yıkımı tarafımızca yapılır.